Чемпіонат Української більярдної асоціації серед аматорів. Перша ліга. Третій тур Турнир по бильярду

1. Терміни та місце проведення

Третій тур чемпіонату Української більярдної асоціації серед аматорів в першій лізі відбудеться 23-24 січня в БК «Лідер», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Семена Скляренка, 5.

2. Керівництво турніром.

Загальне керівництво здійснює Оргкомітет. Головний суддя Руслан Кориненко.

3. Учасники турніру.

До участі в турнірі запрошуються гравці-аматори, що не мають спортивних звань.

Організатори мають право відмовити в участі будь-якому гравцю з огляду на те, що його рівень вищий рівня першої аматорської ліги. З іншого боку, до участі в турнірі можуть бути запрошені кандидати в майстри спорту, чей сьогоднішній рівень гри не вище аматорського.

Не допускається до участі в третьому турі переможець другого туру – Іван Олійник.

4. Форма одягу.

Форма одягу – вільна.

5. Умови та терміни проведення.

5.1. Турнір проводиться за офіційними міжнародними правилами з вільної піраміди, що набули чинності з 01.01.2018 р., з наступними змінами (за правилами «Buffalo»):

1) для вірного початкового удару достатньо, щоб биток виконав правило відіграшу;

2) правило відіграшу:

а) правильним відіграшем є удар битком по прицільній кулі, в результаті чого одна з куль торкається двох бортів, а інша – здійснює перекат лінії середини поля, або ж одна з куль виконує обидві умови;

б) у випадку передачі руху третім кулям, виконання умов відіграшу ними також зараховується;

в) черговість виконання умов не має значення;

г) торкання кулею двох бортів у зоні кутової лузи, та одного борту у зоні середньої лузи також зараховується як правильний відіграш (виняток: атака середньої лузи прицільним шаром була здійснена з «пасивної зони». Зона лузи визначається таким чином: куля ставиться в лузі максимально близько до місця падіння, друга ставиться з торканнями першої кулі і борту. Відмітка наноситься на борт по краю другої кулі перпендикулярно борту. Аналогічно на іншому борту. «Пасивна зона» це ігрове поле поміж уявною лінією, що проведена від центру малого борту до центру середньої лузи, і великим бортом, який прилягає до неї);

3) у випадку штрафу, порушник знімає кулю зі своєї полиці та виставляє її на передню відмітку (якщо під час штрафу у порушника не має зіграних куль, виставляється перша ж зіграна ним куля у цій партії);

4) гра є замовною за правилом куля-луза (зввертаю увагу!)

5.2. Реєстрація на турнір.

Реєстрація на турнір починається з часу публікації положення на сайтах-партнерах.

Особиста реєстрація на турнір відбудеться 23 січня з 10:00 до 11:00. Відкриття Турніру та жеребкування об 11:00.

5.3. Розклад зустрічей.

Кваліфікаційні зустрічі. Відбуваються в групах з 4-5 учасників. Зустрічі за коловою системою до 4 перемог. В наступну стадію змагань виходять по два-три гравці з кожної групи. Критерії розподілу місць у групах:

1. Кількість перемог.

2. Різниця виграних/програних партій.

3. Особиста зустріч

4.Кількість виграних партій.

5.Рейтинг.

Стадія плей-оф формується на підставі результатів групових турнірів.

Критерії:

1. Місце, зайняте в групі.

2. Кількість перемог.

3. Різниця виграних/програних партій.

4. Кількість виграних партій.

5. Рейтинг.

5.4. Умови проведення турніру можуть бути змінені рішенням Головної суддівської колегії за узгодженням з Оргкомітетом в залежності від кількості учасників.

6. Умови прийому учасників та фінансування.

Всі витрати учасників та тренерів на турнір, проїзд до місця проведення турніру та назад, добові, збереження заробітної плати, розміщення, харчування забезпечують організації, що відряджають.

Витрати на організацію турніру передбачаються за рахунок коштів приймаючої сторони, інших залучених коштів небюджетних надходжень та частково за рахунок вступних внесків від учасників турніру.

7. Відповідальність учасників турніру.

Учасники турніру зобов’язані виконувати усі вимоги правил гри та цього Положення. Паління в залі (в тому числі IQOS), де відбувається турнір, сурово заборонено. Після першого попередження – дискваліфікація без повернення вступного внеску на тур, що триває, та наступний.

8. Благодійний внесок та призовий фонд.

Благодійний внесок становить  1 000 (одна тисяча) гривень.

Призовий фонд складає 30 000 (тридцять тисяч) гривень та розподіляється на 8 місць:

1 – 10 000 (десять тисяч) гривень

2 – 6 000 (шість тисяч) гривень

3-4 – 4 000 (п’ять тисяч) гривень

5-8 – 1 500 (одна тисяча п’ятсот) гривень.

Організатори залишають за собою безумовне право скорегувати призовий фонд в той чи інший бік з урахуванням кількості учасників.

Інформаційну підтримку Кубку забезпечують Ліга любителів більярду (www.llb.su), та український більярдний портал «Більярдньюс» (www.billiardnews.com.ua)

Турнирная Таблица

КОММЕНТИРОВАТЬ

Ввойдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .