Михайло та Марія в плей-оф на "Маленькому принці". Чекаємо на Тимура та Яну

10 апреля 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 244

Четвірка юних українців виступає у Москві на великому міжнародному турнірі з вільної піраміди «Маленький принц».

В старшій групі (13-16 років, 81 учасник з України, Росії, Білорусі, Казахстану та Туркменистану) Тимур Івасюк з Чернівців може вважатися одним з фаворитів змагань. В першій зустрічі Тимур переміг росіянина з Москви Миколу Котельникова – 3:2, в наступній виграв ще у одного представника Росії, на цей раз з Єкатеринбургу Олексія Ревякіна – 3:1. На жаль, у третій зустрічі Тимур програв 0:3 москвичу Рашиту Ляпіну. У «підвалі» суперником Тимура буде білорус Савелій Боксер, а в разі перемоги в 1/16 фіналу доведеться зіграти з одним найсильнішим з російських гравців у цьому віці новосибріцем Єлісеєм Ануфрієвим.

Михайло Ларков з Шепетівки розпочав турнір у молодшій групі (до 13 років, 72 учасники) з перемоги над росіянином з Калуги Данилом Биковським – 3:0. Наступним суперником Михайла став Марк Абрамов – молодший брат чемпіона світу Йосипа. І Ларков знов перемагає в невимовно напруженій боротьбі. Після трьох партій Михайло вів 2:1. У четвертій вигравав 7:5, мав декілька матчболів, але напруга боротьби далася взнаки, і суперник переміг у останній кулі. Але в контрі ми побачили все ту ж дуже впевнену гру з боку Михайла Ларкова. Як наслідок – перемога у вирішальній партії 8:6 і в зустрічі – 3:2! Ларков виходить до 1/16 фіналу!

Марія Скочук та Яна Васілова виступають в турнірі серед дівчат 13-16 років разом ще з двадцятьма суперницями з Росії, Білорусі та Болгарії. Марія обіграла Катерину Мануйлову з Москви – 3:1 та Єніну Федоренко з Рязані – 3:2 і вийшла до 1/8 фіналу, де її суперницею буде Уляна Орехова з Оренбургу.

Яна Васілова почала з перемоги над росіянкою з Воронежу Дарьєй Квасовою – 3:1, але у наступній зустрічі програла Аліні Льовкіній з Москви – 0:3. Другий шанс вийти до плей-оф у Яни буде завтра в нижній сітці. Суперниця – москвичка Валерія Кошова.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .