Білозеров - Клестов. Гра року у фіналі року

22 декабря 2020
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 392

Фінальний турнір року від Української більярдної асоціації та BilliardNews закінчився кращою грою року.

В драматичній зустрічі, яка тримала всіх в напрузі протягом п’яти годин, Дмитро Білозеров, поступаючись спочатку 0:4, потім 2:6, потім 5:8, все-таки переміг у контрі Андрія Клестова.

Піраміда Buffalo – найвидовищна пірамідна гра сьогодення, чудовий коментар Володимира Перкуна та Анни Котляр, і найсильніші гравці України – це все не могло не призвести до кращої більярдної вистави року.

Андрій дуже сильно провів першу сесію, здобувши перевагу у чотири партії. Але під час перерви, як це часто (якщо не завжди) буває, щось невловимо змінилось. Як потім розповів Андрій, на нього подіяли численні вболівальники, які вже почали вітати з перемогою. Але до неї ще було далеко.

На початку другої сесії Білозеров відіграє дві партії, потім Клестов виграє дві з трьох наступних. І це вже 8:5. Але з цього почався камбек чемпіона світу. Дмитро бере чотири партії поспіль і вперше у зустрічі виходить вперед – 9:8. Клестов зрівнює рахунок, і… . Повернемось на кілька годин назад.

Почався фінальний день з півфіналів. Андрій Клестов переміг з рахунком 7:4 Артура Півченко. Артур по ходу гри припустився декількох помилок, що призвели до поразок в партіях. А найцікавішим став епізод з дев’ятої партії. При рахунку 7:7 Андрій замовляє «свій до себе від двох бортів» (у гру всіма кулями»)!. І забиває. «Я таке бачу вперше у житті» - тільки й вимовив Павло Радіонов.

А ось у грі Дмитра Білозерова з Владиславом Денисовим взагалі відбувалось щось незвичайне. Початок зустрічі не давав жодних шансів Владу – 1:5. Але потім він почав вигравати партію за партією. Рахунок стає спочатку 6:4, потім 6:6. В контрі Денисов перемагає 6:2, має безліч шансів здобути перемогу, але програє. Дмитро перемагає 8:6 в партії та 7:6 в зустрічі.

І ось друга контра за день. 5:0 на користь Білозерова, Клестов у відповідь забиває дві кулі, але помиляється. І Білозеров ставить крапку в цьому яскравому турнірі. 10:9 – чемпіон світу перемагає в українському фіналі року.

А до того ж була ще неділя і безліч яскравих подій.

В заключних зустрічах групових турнірів Артур Півченко вириває перемогу у Нікіти Адамця. Владислав Волик демонструє феєричну гру і перемагає 6:1 Володимира Перкуна. Владислав Денисов, який за підсумками суботи взагалі міг не вийти з групи, перемагає Павла Радіонова з рахунком 6:3 (програючи 1:3), і стає першим!

В плей-оф Денисов перемагає спочатку Миколу Зайченка, а потім перериває переможну (16 зустрічей!) серію Волика – 7:6! Півченко спочатку виграє 7:2 у Радіонова, який майже кинув грати вже після чотирьох-п’яти партій, а потім перемагає 7:5 Юрія Смірнова, котрий, навпаки, бився до кінця.

Ігор Литовченко зустрівся зі школою Перкуна-Клестова у повному складі. В «битві коучів» переміг Володимира Перкуна – 7:5, але у Андрія Клестова виграти не вдалось вже другий раз за день – 2:7.

Нарешті, Білозеров у максимально атакуючий грі з обох боків, переміг 7:4 Нікіту Адамця, який втратив безліч шансів на виграш.

Ну а потім наступив фінальний понеділок.

Турнір другої аматорської ліги, що відбувався в «Лідері» паралельно фіналу року, виграв Микола Козелецький.

Спочатку Микола програв «верхній» півфінал Ігорю Кожем’яко – 4:5, але в «низу» переміг 5:1 Андрія Сакаду, вийшов до фіналу, де взяв реванш у Кожем’яко – 5:1.

Призери другого туру другої аматорської ліги чемпіонату УБА.

1.Микола Козелецький.
2.Ігор Кожем’яко
3.Андрій Сакада
4.Петро Чиркин
5-6.Артем Спатар, Олександр Шверк
7-8.Ігор Підлужний, Олександр Авдєєв.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .